Wypadek na autostradzie A4. Zderzenie dwóch aut, dwoje dzieci w szpitalu [VIDEO]

4
Reklama

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku, do którego doszło w piątek w nocy na autostradzie A4 w podrzeszowskiej Łące (gmina Trzebownisko).

 

W wypadku, do którego doszło ok. godz. 23:20, uczestniczyły dwa samochody osobowe. Na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci, strażacy i ekipy karetek pogotowia ratunkowego.

– W wypadku ucierpiała dwójka dzieci. Przewieziono je do szpitala – mówią nam rzeszowscy strażacy. O zdarzeniu poinformował nas pan Piotr, Czytelnik Rzeszów News, od którego dostaliśmy zdjęcia i nagranie – TUTAJ.

Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przekazała nam, że 39-letnia mieszkanka Krakowa, która kierowała peugeotem, uderzyła na A4 w barierę ochronną.

– Samochód odbił się od bariery, wrócił na pas ruchu, gdzie zderzył się z oplem, którym kierował 22-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego – dodaje Dominika Kopeć.

Jak się później okazało, z dwójki dzieci (pasażerowie peugeota), które przewieziono do szpitala, ranny został 7-letni chłopiec. Drugiemu na szczęście nic poważnego się nie stało. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Dziękuje wszystkim kierowcom którzy bardzo zaangażowali sie w pomoc podczas akcji ratunkowej. To Wy najlepiej sie spisaliscie . Wspaniali jesteście.

  2. Byłam tam. Dzieci były bardziej w szoku niż ranne. Oddałam im gaśnice ponieważ wydobywal się dym spod maski. Narzeczony pobiegł do nich i ściągnął kleme z akumulatora żeby nie było iskry żadnej. Słyszeliśmy już sygnał policji więc odsunelismy się na bezpieczna odległość. Jako osoba znajaca RKO czułam się w powinności żeby sprawdzić czy wszystko wporzątku.

Comments are closed.