Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie trafił 70-letni mężczyzna po wypadku w Wesołej w powiecie brzozowskim.

Jak nas poinformował kom. Piotr Wojtunik, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, do wypadku doszło w poniedziałek (1 maja), o godz. 12:20, na drodze wojewódzkiej nr 884 w przysiółku Ujazdy.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który kierował osobowym BMW, zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Ciągnikiem kierował 70-letni mężczyzna – przekazał kom. Piotr Wotunik.

Do zderzenia doszło, gdy kierowca BMW wyprzedzał skręcający wówczas w lewo ciągnik. – Ciągnik został rozpołowiony. Jego kierowca trafił do szpitala w Rzeszowie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – dodaje rzecznik Wojtunik.

70-letni mężczyzna został przetransportowany do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiej nr 2 w przy ulicy Lwowskiej. Do szpitala w Przemyślu trafił także kierowca BMW. Mężczyzna był trzeźwy. 

Po wypadku, DW 884 przez kilka była całkowicie zablokowana. Przed godz. 18:00 wprowadzono ruch wahadłowy. – Utrudnienia są związane jeszcze z usunięciem plam oleju i płynów eksploatacyjnych – przekazał kom. Piotr Wojtunik.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama