Wypadek na Moście im. Tadeusza Mazowieckiego. Ruch odblokowany [FOTO]

12
Reklama

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu chevroleta z iveco na Moście im. Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie. Przed godz. 19:00 ruch na moście został odblokowany. 

 

Do wypadku doszło w piątek ok. godz. 16:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego, który kierował chevroletem, jechał prawym pasem ruchu w kierunku ul. Rzecha.

– Chevrolet najechał na tył iveco. W tym czasie na moście były rozstawione pachołki, pracownicy wykonywali roboty przy studzienkach. Iveco kierował 26-latek z powiatu rzeszowskiego. W wyniku zderzenia pojazdów, kierowca iveco został przewieziony do szpitala na badania – mówi Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

Przez ok. 2,5 godziny ruch na moście w obu kierunkach był całkowicie zablokowany, policjanci kierowali na objazdy. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 19:00. 

Most Mazowieckiego przez rzekę Wisłok łączy ul. Rzecha z ul. Lubelską.  

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

12 KOMENTARZE

 1. Popieram komentarz że Mazowiecki to czerwona gnida i trzeba to zaznaczać przy każdej okazji. No cóż, wypadki zdarzają się wszędzie. Ale ten się zdarzył akurat na moście czerwonej gnidy. I trzeba to powiedzieć że: na moście imieniem (mam nadzieję że ten most zmieni nazwę) CZERWONEJ GNIDY (CZYLI MAZOWIECKEIGO) był jakiś wypadek.

 2. No to teraz bedzie jezdzil 100 metrow za poprzedzajacym pojazdem sie chyba nauczyl w koncu, pełno takich ofiar co na zderzaku jezdzą

 3. Chevrolet to niezły badziew widać na załączonym zdjęciu. Niech się gość cieszy że żyje.
  Nigdy bym nie kupił aut takiego pokroju typu matiz, tico, seicento, yaris to śmierć na kółkach.

 4. No prosze jeden strzelił w drugiego jak ten pierwszy po hamulcach – to kto temu z tyłu dał kwity On nie wie jak dostosować szybkość i odległość – dobre sobie łepetyna mu nie robiła coraz więcej tych nawiedzonych furmanów : to na przejsciu strzeli to pod prąd na autostradzie to nie chce czekać i pod prąd ” drogą życia” to czemu nikt im kwitów nie zabiera – dożywotnio – i była by eliminacja głupków – zakaz jazdy pojazdami mechanicznymi – no niech se osiołki kupią jak chcą jeździć ; O

  A ponadto jak poprawiali studzienki to gdzie jest ten rewelacyjny system informacyjny : czemu nie pisze w dniu tym / od godź tej do tej roboty : tu i tu – są roboty ; ja sie zapytowywuje co ?
  Nie ma koordynatora w ratuszu no widocznie nie ma –
  to za trudne dla nich Oni tylko belkocą że jek sie chodzi to płyty tańczą na 3- go Maja.

 5. Podobno najwięcej wypadków zdarza się w piątek po południu. Coś w tym najwyraźniej jest. Do tego tzw. biometr i mamy komplet;)

Comments are closed.