Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

39-letni policjant trafił do szpitala po niecodziennym zdarzeniu, do którego doszło w sobotę w nocy na rondzie Jana Pawła II w Rzeszowie. W oplu urwało się koło i uderzyło w policyjny radiowóz. 

Do wypadku doszło ok. godz. 23:00. – Kierowca opla zjeżdżał z ronda w ulicę Marszałkowską. W aucie urwało się tylne koło, które przemieściło się na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w policyjny radiowóz KIA ceed, jadący ul. Marszałkowską w kierunku ronda – mówi Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Koło od opla jeszcze kilka razy przeleciało i zatrzymało się na pasie zieleni. Po tym, jak opona uderzyła w policyjny radiowóz, do szpitala z obrażeniami ciała trafił 39-letni funkcjonariusz, który kierował KIĄ. Jechał sam. Za kierownicą opla z kolei siedział 45-letni mężczyzna. Jemu nic się nie stało.

– Kierowca opla nie zgodził się na badanie zawartości alkoholu w organizmie. Pobrano od niego krew do badań. Ponadto ustaliliśmy, że w oplu koło urwało się na skutek najechania na krawężnik – dodaje Bartosz Wilk.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

10 KOMENTARZE

 1. To chyba milicjant widział. że koło się urywa i wyskoczył z kijanki i chciał złapać jak koło latalo. Ale mu się nie udało i dlatego jest ranny bo koło złapało milicjanta , a nie odwrotnie .

 2. niedługo napiszą, że ranny funkcjonariusz w skutek ugryzienia komara.
  Miałem parę wypadków i nikt mi nie wmówi, że koło od opla 175/65/14 uderzyło w kijankę i ranny policjant. Okazja do L4. Max drzwi się zagięły 🙂 Jak by stał na krawężnik z suszarką i w niego wpadło to szacun 🙂

 3. Koło się urwało….
  Temu Misiu, mówili że będzie latał…
  Przeleciało kilka razy….
  A potem oponą go….
  Ale żeby na trawie…
  Komuś kto to pisał też chyba coś się urywało…
  A mnie się żyłka urywa jak czytam takie wypociny.
  Redakcja chyba ma wakacyjnych pracowników na śmieciówkach…

 4. Pech to byłby, jakby mu się ze starości urwało. A jak on po pijaku jeździ po krawężnikach, to dobrze się stało (mam nadzieję, że policjantowi nic nie będzie).

 5. “Koło od opla jeszcze kilka razy przeleciało i zatrzymało się na pasie zieleni.” Biedny policjant. Mam nadzieję, że otrzyma pomoc psychologa. A koło za gwałt pójdzie siedzieć.

 6. Opona i koło to nie są równoważne określenia. Opona nie może się urwać i opona sama bez felgi (opona plus felga = kolo samochodowe) szkód by nie uczyniła. Tytuł z błędem i reszta artykułu tez o ile ciekawostka i niezły pech kierowcy opla to zamiana koła z opona robi z tego tekstu bzdurę.

Comments are closed.