Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

22-letni mężczyzna trafił do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło w poniedziałek w południe na rondzie Pobitno w Rzeszowie. 

Jak nas poinformował Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, do zdarzenia doszło po godz. 12:30. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował suzuki, jechał lewym pasem po rondzie Pobitno od ulicy Lwowskiej.

– Skręcając w prawo w ulicę Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego nie udzielił pierwszeństwa 22-letniemu mieszkańcowi gminy Krasne, który kierował skodą. W wyniku zderzenia obu pojazdów, do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca skody. Obaj kierowcy byli trzeźwi  dodaje Adam Szeląg. 

Na miejscu wypadku nie ma utrudnień w ruchu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

24 KOMENTARZE

 1. Mój drogi wtorku, to już nie jest fiksacja, tę jednostkę chorobową powinien leczyć cały zespół psychiatrów.
  Problem w tym że nienawiść do innych ludzi trudno wyleczyć.

 2. No właśnie bo wcześniej należy pomyśleć gdzie chce sie jechac a nie dopiero w trakcie jazdy po rondzie no bo dawniej jak były wozy drabiniaste z tym napędem owsianym to pomimo tego że czasami ten kierowca no furman byl ” zamulony ” to koń i tak znał droge do domu i sie ustawił sie wcześniej na odpowiednim pasie a dzisiaj umieja tylko te lejce no kierownice trzymac a potem dup ; O !

 3. Widocznie Odra Ich zaatakowała a szczepienia juz zaliczają – no bo po zastrzyku to na patrol można iść czy nie ? Jak to jest jak np.nie gorączkują bo wysypka to mały Pikuś

 4. Trójka*** nie denerwuj się, tylko weź się do roboty a nie tylko na 500+ i zasiłkach się byczysz.
  Niestety ale jak ktoś ma taczki za 4x 500+ to nie szanuje, wymusza wjazd pierwszeństwa, nie zważa na znaki, otwiera drzwi szeroko na parkingu obijając innym lakier…. bo kupi se nowe od społeczeństwa!!
  Najwięcej wypadków powoduje leśny dziadek albo leśne auto z 4x 500+ . Może kiedyś zrozumiesz !

 5. Na ulice wyjechały patrole złożone z naczelników, kierowników, reszta chora
  Jak tak dalej będzie to zapanuje chaos i naprawdę nasze bezpieczeństwo jest zagrożone jest ja się zaczynam bać!

 6. Prawym po rondzie nie jeżdżą ci co się boją rond ale ci którzy znają realia i wiedzą że jak będą chcieli jechać lewym i zjechać z ronda to ich nikt nie wpuści… bo taką mamy kulturę jazdy w RZ.
  Na każdym rondzie powinny być kamery i co jurniejszych mistrzow kierownicy w bolidach za 4x 500+ eliminować z naszych dróg.
  +++A za wymuszenie pierwszeństwa powinny być mandaty 6x 500+, natomiast dla smakoszy procentów dożywotni zakaz prowadzenia swoich furmanek.+++

 7. Można, i jest to naprawdę głupi przepis.
  Tak robią ludzie którzy boją się rond.
  I powodują wypadki, za które nie odpowiadają a powinni stracić prawo jazdy.
  Ronda turbinowe to super rozwiązanie, jedyne co na nich potrzeba to odpowiednio wczesne pokazanie na którym pasie się ustawić.

 8. Wprowadzić dla gamoni tzw. posiadaczy prawa jazdy kategorii Be jak Baran karę chłosty publicznej za spowodowanie wypadku.Jak dojdę do władzy to was nauczę jeździć a nie pisać na telefonie albo gile dłubać w nosie i wycierać w fotel!

 9. Ten od skody albo wymusił pierwszeństwo na starszym panu, albo tak jak piszesz zasuwał po rondzie dookoła.
  Ale to jest Rzeszów, nie ma czemu się dziwić.
  Na powstanie bezkolizyjnego skrzyżowania nie ma co przez parę lat liczyć, bloki ważniejsze.
  A rondo turbinowe jest zbyt skomplikowane dla miłościwie nam panujących 🙂

 10. Chciałem ogłosić że w Rzeszowie brak jest Policji na ulicy, brak patroli, grozi nam chaos, ludzie co się dzieje, czeka się na interwencję po 2 godziny!!!

Comments are closed.