Reklama

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku na ulicy Batalionów Chłopskich w Rzeszowie. Ucierpiała 19-letnia rowerzystka.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 7:50.

– 19-letnia mieszkanka Rzeszowa jechała rowerem ścieżką rowerową w kierunku al. Powstańców Warszawy. Na wysokości powiatowego urzędu pracy zaczęła hamować, straciła panowanie i przewróciła się – mówi Adam Szeląg z rzeszowskiej policji.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, 19-latka gwałtownie hamowała, by uniknąć zderzenia z taksówką, której kierowca wjeżdżał przed urząd pracy, by tam wysadzić klienta. Rowerzystka została ranna. Ma uraz ręki, na szczęście nic poważnego jej się nie stało.

– Nie doszło do kontaktu rowerzystki z taksówką. Ustalamy, kto przyczynił się do tego zdarzenia. Ustaliliśmy, że w tym czasie ścieżką jechał również inny rowerzysta, któremu udało się ominąć taksówkę – dodaje Szeląg.

Zarówna 19-latka, jak taksówkarz byli trzeźwi.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Dlaczego pomimo notorycznych kolizji w tym miejscu PUP-a nie otworzy zamkniętej bramy wjazdowej? Czy urzędnik w Rzeszowie jest bogiem?

  2. Rzeszowskich bezrobotnych taksówki dowożą na podbicie zielonej karty. Mimo tego, że miasto płaci im za darmowe bilety. Ja się nie zderzam, bo od skrzyżowania się rozglądam (w 50% przypadków stoi tam jakiś bezrobotny, ale za to na bogato zmotoryzowany jeleń) zatrzymuję i obsypuję typa stojącego na ścieżce pytaniami egzystencjalnymi, na które nie znajduje od odpowiedzi. Z telefonem dzwoniącym na straż miejską przy uchu. Czy ktoś widział stojącego w poprzek jezdni bez konsekwencji? Tam jest zakręt i spory spadek, do tego dużo przeszkód (przystanek, wychodzący z urzędu ludzie). Rzeszów stolica imitacji.

  3. Idiotka kontra idiota i BUM nastąpiło!
    Studencik a swoją drogą nie płacz bo pewnie sam za ,,dychę” chcesz jeździć z rynku na akamemiki

Comments are closed.