Wypadek na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Obrońców Poczty Gdańskiej [VIDEO]

Niedzielny wypadek na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia, Obrońców Poczty Gdańskiej i Ofiar Katynia z udziałem trzech aut. Jedna osoba została ranna. 

 

Do wypadku doszło przed godz. 16:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący od ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej w kierunku al. Wyzwolenia 24-letni kierowca renault (mieszkaniec powiatu rzeszowskiego) na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa  volkswagenowi.

– W wyniku zderzenia samochodów, VW uderzył jeszcze w kię – poinformowała Anna Klee-Bylica z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Jeden z samochodów zawisł na mostku nad potokiem Przyrwa. W wypadku ranny został kierujący volkswagenem, to obywatel Rumunii, którego przewieziono do szpitala. Wszyscy kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. 

Od Barbary i Agnieszki, Czytelniczek Rzeszów News, otrzymaliśmy nagrania z miejsca wypadku. 

Na facebookowej grupie Sąsiedzi Rzeszów niektórzy internauci napisali, że wypadku można byłoby uniknąć, gdyby na tym skrzyżowaniu w weekendy była włączona sygnalizacja świetlna. Od razu jest wobec tego kontra. – A znaki od czego są? – pytają retorycznie inni. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama