Reklama

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem na parkingu hipermarketu Auchan w Krasnem koło Rzeszowa. 

Wypadek wydarzył się około godz. 18:35. Z dotychczasowych informacji policji wynika, że parkingu doszło do zderzenia opla meriva  ze skodą fabia. 34-letnia Ukrainka, która kierowała skodą, jadąc po terenie parkingu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 43-letniemu kierującemu oplem.

– W wynika zderzenia obu pojazdów, 12-letnia dziewczynka, która była pasażerką opla, doznała obrażeń i przewieziono ją do szpitala – mówią rzeszowscy funkcjonariusze. Zarówno Ukrainka, jak i kierowca opla byli trzeźwi. Trwa dokładanie wyjaśnianie okoliczności wypadku.

Kilka godzin wcześniej, ok. godz. 15:00, doszło do innego wypadku w Rzeszowie, przy ul. Lwowskiej przy podjedźcie do ronda Pobitno od strony centrum Rzeszowa w kierunku Łańcuta.

– Kierowca opla najechał na tył forda. Kierowca forda i jego pasażer zostali karetką przewiezieni do szpitala – mówią policjanci. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.