Wypadek na ulicy Krakowskiej, koniec utrudnień na zjeździe z autostrady A4

1
Reklama

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w czwartek rano na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Ustrzyckiej w Rzeszowie. 

 

O wypadku poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów. Ok. godz. 7:40 doszło do zderzenia osobowego forda z oplem.

– Kierujący oplem, jadąc w ul. Krakowską w kierunku Rzeszowa, zderzył się z 61-letnią kierującą fordem, która wyjeżdżała z ulicy Ustrzyckiej. Kobieta została ranna, przewieziono ją do szpitala – mówi Tomasz Drzał z rzeszowskiej policji. 

Przez ponad trzy godziny były utrudnienia w ruchu. Dwa pasy w kierunku Rzeszowa były zablokowane, ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia zakończyły się ok. 11:00.

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie poinformowała nas zdarzeniu na autostradzie A4 – na zjeździe węzeł Rzeszów Wschód na S19 od strony Krakowa na Rzeszów. Po godz. 6:00 kierowca ciężarowego DAF-a zahaczył narożem naczepy o barierkę energochłonną. 

– Od ciężarówki odpięła się przyczepka, w której przewożone były okna. Wypadły one na autostradę. Nikomu nic się nie stało. Utrudnienia w ruchu zakończyły się ok. 9:30 – dodaje Tomasz Drzał. Służby drogowe posprzątały już szkło. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.