Zdjęcie: Pan Sebastian / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wieczornego wypadku na ulicy Langiewicza w Rzeszowie. 76-letni kierowca nissana potrącił kobietę.

Do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 21:00. Jak ustalili policjanci, 76-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował nissanem, wyjeżdżał z ulicy Bohaterów w kierunku ul. Witosa. 

– Wjeżdżając na pas do skrętu w lewo przed maskę nissana wbiegła kobieta. Przebiegała ona przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – mówi Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Kierowca nissana był trzeźwy.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

 1. “Wjeżdżając na pas do skrętu w lewo przed maskę nissana wbiegła kobieta (…) – mówi Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.”

  KWP do podstawówki
  rz-n na marsa

 2. No popatrzcie nie dość,że wjeżdżała na pas do skrętu w lewo to jeszcze wbiegła przed maskę nissana.
  Jak sami widzicie- kobieta jedna wieczorową porą miała zamiar zrobić dwie czynności na raz – niestety próba nie powiodła się. Strach pomyśleć co by się stało, gdyby się udało? Co dołączyłaby do tego triku później ?
  Salto? Patriotyczne wykonanie pieśni? A może oklaski dla partii rządzącej???

  Może się Pan poduczy języka polskiego redaktorze???

 3. Może łatwiej by było: “kobieta wbiegła przed maskę nissana wjeżdżającego na pas do skrętu w lewo…” Autora artykułu wysłać do podstawówki.

Comments are closed.