Dwa wypadki na ulicy Okulickiego z udziałem autobusu, osobówek i motocyklisty

3
Reklama

Dwie osoby zostały ranne w dwóch wypadkach, do których doszło w czwartek wieczorem na ulicy Okulickiego w Rzeszowie.

 

O pierwszym wypadku w okolicach stacji paliw “Watkem” poinformował nas pan Marcin, Czytelnik Rzeszów News. “Zamknięta ulica Okulickiego w stronę ronda z flagami” – napisał. Policjanci mówią nam, że na ul. Okulickiego ok. 18:30 doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. 

– Kierujący autobusem marki Renault, jechał prawym pasem w kierunku ul. Witosa. Zawracając na zawrotce prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu osobową hondą, który jechał w tym samym kierunku, ale lewym pasem – mówi Dominika Kopeć z podkarpackiej policji. 

W wyniku zderzenia autobusu z hondą, ranna została pasażerka osobówki. Kobietę przewieziono do szpitala. Na miejscu wypadku pracują policjanci. Jeden pas ruchu jest zablokowany.

Tymczasem pan Dariusz, inny nasz Czytelnik, twierdzi, że na ul. Okulickiego doszło do drugiego wypadku, tym razem z udziałem osobówki i motocyklisty. Policja potwierdza. Wypadek wydarzył się ok. godz. 19:20. 

– Kierujący motocyklem marki Kawasaki, jadąc ul. Krakowską w kierunku Trzciany, na skrzyżowaniu z ul. Okulickiego skręcał w prawo na warunkowej strzałce. Motocyklista nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu BMW i doszło do zderzenia obu pojazdów. Motocyklista został przewieziony do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Nie ma już w tym miejscu utrudnień w ruchu – przekazała nam ok. godz. 20:30 Dominika Kopeć.  

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.