Zdjęcie: Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Zderzenie volkswagena golfa z mercedesem na skrzyżowaniu ulic Wincentego Pola i Hetmańskiej w Rzeszowie. Poszkodowane zostały dwie osoby. 

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 6:00. Z ustaleń policjantów wynika, że 25-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego, która kierowała mercedesem, jechała ulicą Hetmańską od al. Powstańców Warszawy w kierunku placu Śreniawitów.

– Na skrzyżowaniu z ul. W. Pola, w trakcie skrętu w lewo, zderzyła się z volkswagenem, którym kierowała 27-letnia mieszkanka powiatu mieleckiego. 27-latka jechała w tym czasie ul. Hetmańską na wprost w kierunku al. Powstańców Warszawy – mówi Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

W wyniku zderzenia obie kierujące zostały ranne. Przez ponad trzy godziny cała ulica W. Pola była zablokowana oraz prawoskręt z tej ulicy w kierunku al. Powstańców Warszawy. Utrudnienia zakończyły się ok. godz. 9:15. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

11 KOMENTARZE

  1. Odezwali się Janusze z Rzeszowa. Jakim trzeba być patologicznym człowiekiem, żeby tak pisać o cudzym nieszczęściu. Ale spokojnie ludzie, wkrótce karma wróci i to wy będziecie dokładnie w takiej samej sytuacji ja te Panie. O was też tak będą pisać, dokładnie takie miłe rzeczy jak wy. Serdecznie nie pozdrawiam.

  2. Dlaczego obwiniacie obydwie uczestniczki zdarzenia? Przecież jedna pani jechała droga glowna a druga jej wymusiła pierwszenstwo. Nigdzie w artykule nie pisze że są wspolwinne zdarzenia 😉

  3. Jedno auto na blacgach RST a drugie RBR no to czego żeście się spodziewali. Znowu straż pożarna zbierała z jezdni rozsypaną z bagażników cebule.

  4. No nie to nie : nitro-gliceryna, ani C-4/ ani nie Semtex
    To dwie niedouczone usiadły na fotelach za kierownicami i se jechały aż dupnęło :O !

Comments are closed.