Wypadek pod okrągłą kładką w Rzeszowie. Zderzenie BMW z audi. Dwie osoby ranne

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku pod okrągłą kładką na al. Piłsudskiego w Rzeszowie. W zderzeniu BMW i audi ranna zostali 35-letnia kobieta i 7-letnie dziecko. 

 

O wypadku poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. Jerzy Zygadło przesłał nam zdjęcia z miejsca zdarzenia. „Jeden pas wyłączony z ruchu” – napisał z kolei pan Grzegorz.

Ewelina Wrona z podkarpackiej policji mówi, że funkcjonariusze o wypadku zostali poinformowani ok. godz. 15:20. Pod okrągłą kładką doszło do zderzenia dwóch samochodów: audi i BMW.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-letni kierowca BMW jechał ul. Grunwaldzką. Na skrzyżowaniu z al. Piłsudskiego nie zastosował się do znaku skrętu w prawo i przejechał na wprost przez skrzyżowanie, doprowadzając do zderzenia z audi, którym kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego – relacjonuje Ewelina Wrona. 

W wypadku ranne zostały dwie osoby: kierująca audi, oraz podróżujące z nią 7-letnie dziecko. Oboje trafili do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. 

Na skutek wypadku powstały utrudnienia w ruchu pod okrągłą kładką. Buspas w kierunku Łańcuta był zablokowany. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 18:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama