Zdjęcie: Internauta "Ice Man" / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku na al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Rannych zostało trzech pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. 

O wypadku, do którego doszło w poniedziałek ok. godz. 10:30, poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. „W rowie leży TIR, ale widać że udział w wypadku brała jeszcze śmieciarka i dwie osobówki” – napisała do nas pani Agata.

Do wypadku doszło na wysokości siedziby firmy Asseco. Dominika Kopeć z podkarpackiej policji poinformowała nas, że kierowca śmieciarki jechał w kierunku ronda Kuronia.

– Wpadł w poślizg i uderzył w barierki. Śmieciarka zawisła nad skarpą. Trzy osoby z tego pojazdu trafiły do szpitala – dodała Dominika Kopeć.

Poszkodowani to 38-letni kierowca (mieszkaniec gminy Trzebownisko) i dwóch pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie w wieku 56 i 55 lat. To mieszkańcy gminy Błażowa i Rzeszowa.

– Kierowca był trzeźwy – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

W miejscu, gdzie doszło do wypadku, przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu. Strażacy musieli śmieciarkę wyciągnąć ze skarpy. Utrudnienia w ruchu zakończyły się po 14:00. 

Zdjęcie: Internauta „Ice Man” / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama