Zdjęcie: Dominik / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek ok. godz. 17:15 pod okrągłą kładką nad aleją Piłsudskiego w Rzeszowie.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od Czytelników. Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji, przekazała nam, że pod kładką doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

– Kierujący renault, jadąc od ul. Lwowskiej na skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej skodą, która jechała na wprost. Ranny został 13-letni pasażer skody, który trafił do szpitala – poinformowała Marta Tabasz-Rygiel. 

(ram)

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. Światła w tym miejscu przed kładką były denerwujące… ale to co jest teraz to już kompletny idiotyzm. Życzę powodzenia w godzinach 15-17 skrętu na dworzec czy w grunwaldzką.

  2. Miało być super….http://supernowosci24.pl/swiatla-pod-okragla-kladka-zdemontowane/
    „- Dlaczego światła został zdemontowane? – pytamy dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie, Piotra Magdonia. – Przygotowujemy się do zmiany organizacji ruchu. Ten będzie się odbywał na zasadzie prawoskrętów – wyjaśnia dyrektor Magdoń. – Czyli przez ul. Grunwaldzką nie będzie można przejechać na wprost? – pytamy. – Nie. Powodem miały być zgłoszenia kierowców i obserwacja feralnego skrzyżowania.

    Budowa okrągłej kładki pochłonęła 12,5 mln”

Comments are closed.