Reklama

Policja wyjaśnia okoliczności zderzenia 28-letniego motocyklisty z kierowcą BMW pod okrągłą kładką przy al. Piłsudskiego w Rzeszowie. Droga w kierunku ul. Lwowskiej została już odblokowana.

[Not a valid template]

 

Do wypadku, o którym poinformowali nas Czytelnicy, doszło ok. godz. 12:25. “Na miejscu karetka, policja. Korki” – napisała do Rzeszów News pani Patrycja.

Policjanci wstępnie ustalili, że 34-letni kierowca BMW (mieszkaniec powiatu strzyżowskiego) skręcał z al. Piłsudskiego w lewo w ul. Grunwaldzką.

– Nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z motocyklem honda jadącym w kierunku ulicy Lwowskiej – mówi Jacek Kocan z podkarpackiej policji. Motocyklem kierował 28-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną, które pozwolą ustalić dokładne okoliczności wypadku. Przez ponad dwie godziny oba pasy w kierunku ul. Lwowskiej były zablokowane. W tej chwili nie ma już utrudnień w ruchu.

Jak ustalili funkcjonariusze, motocyklista i kierowca BMW byli trzeźwi.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

8 KOMENTARZE

  1. Po_co_wyjaśniać_przecież_wiadomo_że_BMW_ma_zepsute_kierunkowskazy_(fabryczna_wada_wszystkich_BMW)_i_w_każdym_BMW_utrudniona_jest_widoczność_w_czasie_skręcania_Kierowca_na_pewno_robił_co_mógł

  2. Jaknamiejscubylimadrzypolicjancitozpewnosciaustalapredkosczjakaporuszalsiemotocyklawtedycodowinytojuzniebedzietakjednoznacznezdanie!!!JakaPredkoscMiałMotor??!!!

  3. Cytat: “zderzenie motocyklisty z kierowcą BMW” a dalej w artykule czytamy “doszło do zderzenia motocyklisty, który kierował hondą, z BMW” — to znaczy, że chłopaki na piechotę zasuwali i się zderzyli? Brawo dla redaktora portalu! 😀

Comments are closed.