Reklama

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku przy al. Kopisto w Rzeszowie, gdzie 25-letni motocyklista zderzył się z kierowcą fiata panda.

[Not a valid template]

 

O wypadku w pobliżu galerii handlowej Millenium Hall poinformował nas pan Mariusz, Czytelnik Rzeszów News. „Do wypadku doszło przy wyjeździe z Millenium Hall na al. Kopisto” – napisał pan Mariusz, który przesłał nam również zdjęcia.

Ewelina Wrona z podkarpackiej policji mówi, że funkcjonariusze o zdarzeniu zostali poinformowani ok. godz. 9:20. – Motocyklista zderzył się z fiatem panda. Motocyklista został ranny – twierdzi Wrona.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku. Z ich dotychczasowych ustaleń wynika, że 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował fiatem, wyjeżdżał z Millenium Hall i skręcał w prawo na al. Kopisto.

– Kierowca fiata nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 25-letniemu motocykliście, mieszkańcowi powiatu przeworskiemu, który jechał prawym pasem od al. Kopisto w kierunku al. Rejtana. W wyniku zderzenia pojazdów, obrażeń ciała doznał motocyklista, którego przewieziono do szpitala. Na szczęście obrażenia nie zagrają życiu mężczyzny – mówi Adam Szeląg z rzeszowskiej policji.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Przez prawie dwie godziny były utrudnienia w ruchu na al. Kopisto. Prawy pas al. Kopisto w kierunku al. Rejtana był zablokowany. Ruch odbywał się lewym pasem. Od godz. 11.30 nie ma już utrudnień.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Ślepym_powinni_zabierać_prawo_jazdy._Skoro_nie_widzisz_to_nie_nadajesz_się_do_prowadzenia_pojazdów._Kierowcy_w_ogóle_nie_zwracają_uwagi_na_motocyklistów_i_rowerzystów._Specjalnie_patrzą_w_przeciwnym_kierunku_udając_że_kogoś_nie_widzą._To_jest_szczyt_cynizmu!

  2. dlaczego/Nie/Moge/Zrobic/Przerwy/Miedzy/Slowami/Uzywajac/Spacji?
    po/zdjeciu/widze/ze/fiat/ustawil/sie/na/srodkwy/zjazd/czyli/zamierzal/skrecic/w/lewo/a/nie/w/prawo…
    o

  3. Dlaczego nikt przy tego typu wypadkach nie uwzględnia tego, że motocykl zapierdalał ze 100 na godzinę albo więcej? Zawsze winny ten kto wyjechał. Przy prędkości ponad 100 na godzinę, małego motoru nie widać na tle krzaków z odległości 200 metrów, a te 200 metrów przejedzie w 1 sekundę. I oczywiście motocykliście nigdy nie winni – biedne misie.

Comments are closed.