Wypadek na rondzie Kuronia. Dachowanie opla, dwie osoby ranne [FOTO]

Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku na rondzie Kuronia na rzeszowskim osiedlu Pobitno. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

 

O wypadku, do którego doszło w sobotę ok. godz. 11:00, poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News, od których otrzymaliśmy również zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Policjanci z rzeszowskiej drogówki mówią nam, że w wypadku brały udział dwa auta: honda i opel. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca hondy, podczas zmiany pasa ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

– Kierowca opla najechał jeszcze na krawężnik i w efekcie samochód dachował. Ranne zostały dwie osoby z opla: 24-letni kierowca i 20-letni pasażer. Obaj mężczyźni z obrażeniami trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówią nam policjanci.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu. Zablokowany był prawy pas w kierunku ul. Rzecha. Utrudnienia zakończyły się ok. 14:30. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama