Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

Cztery osoby, w tym 2-letni chłopiec, zostały ranne w wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem w podrzeszowskiej Rudnej Małej.

O wypadku na trasie Rzeszów – Głogów Małopolski poinformowała nas pani Ewelina, Czytelniczka Rzeszów News.

„Ok. godz. 19:00 był poważnie wyglądający wypadek w Rudnej Małej na wysokości fabryki okien Vidok. Na miejscu było pogotowie, cztery wozy strażackie, policja. Samochody znajdowały się w rowie” – napisała do nas pani Ewelina.

Policjanci i strażacy potwierdzali, że po godz. 19:00 w Rudnej Małej zderzyły dwa samochody: fiat ducato z citroenem berlingo. 

Na miejscu wypadku do północy pracowali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia pojazdów doszło w momencie, gdy 20-letni kierowca fiata, który jechał w kierunku Rzeszowa, wyprzedzał kolumnę pojazdów. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Zderzył się citroenem, którym kierowała 37-letnia kobieta. W tym czasie skręcała ona w lewo. Siła uderzenia spowodowała, że oba pojazdy wpadły do rowu. W wypadku ranni zostali kierujący pojazdami oraz 55-letnia pasażerka citroena i 2-letni chłopiec, także pasażer citroena. Cała czwórka trafiła do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi Tomasz Drzał z rzeszowskiej policji. 

Kierujący byli trzeźwi. Wszyscy uczestnicy wypadku to mieszkańcy powiatu rzeszowskiego. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama