Zdjęcie: Policja.pl

21-letni motocyklista został przewieziony do szpitala po tym, jak w czwartek po południu został potrącony przez kierowcę forda na alei Armii Krajowej w Rzeszowie.

O wypadku poinformował nas pan Michał, Czytelnik Rzeszów News. „Zderzenie osobówki z motocyklistą na wysokości zjazdu w kierunku szpitala” – napisał pan Michał.

Początkowo podkarpacka policja podawała, że motocyklista został potrącony przez kierowcę lawety. Okazało się, że motocyklista zderzył się z fordem fusion. Do wypadku doszło ok. godz. 13:50. 

– 78-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował fordem, wyjeżdżając z terenu szpitala przy ul. Lwowskiej, zderzył się z motocyklem marki Yamaha, którym kierował 21-latek z powiatu niżańskiego. Motocyklista jechał al. Armii Krajowej w kierunku ronda Pobitno – mówi Tomasz Drzał z rzeszowskiej policji.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W wypadku ranny został motocyklista, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na szczęście życiu 21-latka nie zagraża niebezpieczeństwo. Zarówno on, jak i kierowca forda byli trzeźwi.  

Na al. Armii Krajowej nie ma utrudnień w ruchu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama