Zdjęcie: Pan Filip / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Pięć osób, w tym dwoje dzieci, zostało rannych wypadku, do którego doszło w Wielkanoc na rondzie przy szpitalu MSWiA na ul. Krakowskiej w Rzeszowie.  

Jak nam przekazywali policjanci z rzeszowskiej drogówki, do wypadku na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej, alei Witosa i ul. Okulickiego doszło kilkanaście minut po godz. 12:00

Na rondzie doszło do zderzenia volkswagena polo i alfy romeo. Początkowo policjanci mówili o jednej osobie rannej. Okazało się, że poszkodowanych jest znacznie więcej.

– Pięć osób, w tym dwoje dzieci, przewieziono do szpitala – przekazuje nam Dominika Kopeć z podkarpackiej policji. 

Według naszych informacji w wypadku ucierpiały cztery osoby jadące volkswagenem, w tym kilkumiesięczne oraz 8-letnie dziecko. Ranna została także pasażerka alfy romeo.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło, gdy kierujący alfą skręcał z al. Witosa w kierunku ul. Krakowskiej. Wówczas zderzył się z kierującą VW polo, która jechała od ul. Okulickiego w kierunku al. Witosa. 

Kierujący byli trzeźwi. 

Po wypadku były utrudnienia w ruchu. Lewy pas w kierunku Krakowa był zablokowany oraz prawy pas przy wyjeździe z ronda w kierunku al. Witosa. Utrudnienia zakończyły się po godz. 15:00. 

Zdjęcie: Pan Filip / Czytelnik Rzeszów News
Zdjęcie: Pan Filip / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.