Wypadek w Rzeszowie. Zderzenie trzech aut, ranne dwie kobiety [VIDEO, ZDJĘCIA]

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w czwartek wieczorem na skrzyżowaniu ulicy Dąbrowskiego z ul. Reformacką w Rzeszowie. 

 

O wypadku poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. „Na miejscu są dwie karetki i straż, autobusy stoją, a osobówki jadą objazdem” – napisał pan Michał, od którego otrzymaliśmy krótkie nagranie z miejsca zdarzenia. Otrzymaliśmy je również od pana Łukasza. 

Policjanci o wypadku zostali poinformowani ok. godz. 18:50.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem wyjechał z ul. Unii Lubelskiej i zderzył się z jadącym od Placu Śreniawitów citroenem. Siła uderzenia była na tyle duża, że citroena wyrzuciło na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z oplem – mówią nam funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W wypadku ranne zostały dwie kobiety: 37-letnia kierująca citroenem i 55-letnia pasażerka tego auta. Karetkami przewieziono je do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. 

W wyniku zderzenia powstały utrudnienia w ruchu. Przez kilkadziesiąt minut ruch całkowicie był zablokowany w kierunku Boguchwały, czynny był jeden pas w kierunku centrum Rzeszowa. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 21:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama