Zdjęcie: Pani Joanna / Czytelniczka Rzeszów News

Seria kolizji na rzeszowskich drogach. Tylko na ulicy Krakowskiej późnym popołudniem doszło do dwóch zdarzeń z udziałem sześciu samochodów. 

Do pierwszego zdarzenia doszło ok. godz. 16:20 na ul. Krakowskiej. Poinformowali nas o tym Czytelnicy Rzeszów News.

„Zaraz po wjeździe do centrum Rzeszowa od strony Krakowa zderzyły się trzy auta. Są ogromne korki w kierunku centrum miasta i utrudnienia na skrzyżowaniu z al. Wyzwolenia na wysokości sklepu Lidl” – napisała do nas pani Joanna.

Policjanci potwierdzali. – W zderzeniu brały udział dwa renault megane i volvo. Nikomu nic się nie stało – przekazywali nam funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki. 

Gdy policjanci wyjaśniali okoliczności kolizji, praktycznie na ich oczach ok. godz. 17:30 doszło na ul. Krakowskiej do kolejnego zderzenia trzech samochodów – na prawym pasie bezpośrednio przed sygnalizacją świetlną. 

– Zderzyły się rover, KIA i audi. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi – mówią policjanci. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W wyniku obu zdarzeń były utrudnienia w ruchu. Zablokowany był jeden pas w kierunku centrum Rzeszowa i lewoskręt w kierunku al. Wyzwolenia. Utrudnienia trwały do godz. 19:00.

To nie jedyne popołudniowe zdarzenia drogowe w Rzeszowie. Ok. godz. 16:30 na ul. Warszawskiej zderzyły się dwa samochody: volvo i audi. – I w tym przypadku nikomu nic się nie stało – mówią funkcjonariusze. Jeden pas w kierunku Głogowa Młp. był zablokowany. Nie ma już utrudnień.

Od godz. 18:00 rzeszowscy policjanci odnotowali kolejne trzy kolizje z udziałem sześciu samochodów. Doszło do nich przy al. Rejtana, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego oraz al. Powstańców Warszawy. W każdej kolizji brały udział po dwa auta.

Policjanci wyjaśniają też okoliczności wypadku w podrzeszowskim Strażowie. Tam kierowca samochodu osobowego potrącił pieszego, który prowadził rower. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama