Zdjęcie: Pan Witold / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu volkswagena transportera z autobusem MPK, do którego doszło we wtorek późnym popołudniem na ulicy Targowej w Rzeszowie.

O wypadku poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. W zdarzeniu brały udział volkswagen transporter i autobus MPK linii nr 10. Do wypadku doszło przed godz. 17:00.

– Volkswagen transporter, którym kierowała kobieta, zatrzymał się na lewoskręcie. Kobieta chciała skręcić w ulicę Naruszewicza. Rozmyśliła się i zjechała na prawy pas jazdy na wprost. Kobieta nie udzieliła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z jadącym prawym pasem autobusem MPK – mówią nam policjanci z rzeszowskiej drogówki.

Początkowo policja podawała, że w wypadku rannych zostało dwóch pasażerów autobusu. Ostatecznie okazało się, że ranny został 42-letni kierowca autobusu oraz 52-letnia pasażerka. – Oboje zostali przewiezieni do szpitala na badania – mówi Bartosz Wilk z podkarpackiej policji.

Kierującej volkswagenem nic się nie stało. Zarówno ona, jak i kierowca autobusu byli trzeźwi. Policjanci na miejscu wypadku pracowali do godz. 20:30.  

Zdjęcie: Pan Witold / Czytelnik Rzeszów News
Zdjęcie: Pan Witold / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.