Wypadek w Albigowej. Zderzenie policyjnego radiowozu z ciągnikiem rolniczym [FOTO]

Cztery osoby ucierpiały w zderzeniu policyjnego radiowozu z ciągnikiem rolniczym w Albigowej koło Łańcuta. Wśród rannych są funkcjonariusze.

 

Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 21:00 na trasie Albigowa – Markowa. Z relacji świadków wynika, że policyjny radiowóz zderzył się z ciągnikiem Zetor z rozsiewaczem do kukurydzy. 

„Policja jechała na sygnale do innego zdarzenia w Markowej. Kierowca ciągnika skręcał w lewo w drogę polną i prawdopodobnie nie zauważył policji, która zaczęła manewr wyprzedzania” – napisał do nas jeden z Czytelników Rzeszów News.

Anna Klee z podkarpackiej policji potwierdza wypadek.

– W Albigowej, jadący na interwencję do Markowej radiowóz na sygnałach dźwiękowych zderzył się z ciągnikiem rolnikiem. Jednego z policjantów przewieziono do szpitala, drugi ma lekkie obrażenia. Dwie osoby jadące ciągnikiem zostały lekko ranne. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku – poinformowała nas Anna Klee.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

AKTUALIZACJA: W nocy do szpitala trafił także drugi policjant oraz osoby jadące ciągnikiem: 28-letni mieszkaniec Markowej, który kierował ciągnikiem, oraz 16-letni pasażer. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża. 28-latek i 16-latek, po badaniach, wrócili do domu. Policjanci pozostali w szpitalu.

We wtorek rano policja poinformowała, że funkcjonariuszom towarzyszył także pies służbowy, który również został ranny. Psa opatrzył weterynarz. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności wypadku wyjaśniane są pod nadzorem prokuratora. 

Za zgodą administratorów strony Podkarpacie Alarmowo na Facebooku publikujemy zdjęcia z miejsca zdarzenia.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama