Hisilicon Balong

Nie ma już utrudnień na al. Sikorskiego w Rzeszowie, gdzie po południu doszło do czołowego zderzenia forda mondeo z betoniarką. Kierowca forda w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala.

[Not a valid template]

 

Do wypadku doszło ok. godz. godz. 14:45. Informacje przekazali nam Czytelnicy Rzeszów News.

„Wypadek koło „Złomu” w Białej. Cała Sikorskiego w kierunku Tyczyna stoi. Wojtyły też już zakorkowana” – napisała do naszej redakcji pani Agnieszka.

„To jest jakiś czarny punkt. 3 wypadki w ciągu miesiąca” – dodaje pan Cezary. „Korek w obie strony” – informowała nas pani Elżbieta.

Na razie wiadomo, że ok. 65-letni kierowca forda mondeo, który jechał  od Tyczyna w kierunku Rzeszowa, w okolicach skrzyżowania al. Sikorskiego i ul. Źródlanej zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z betoniarką.

– Przyczyny nie są jeszcze ustalone. Obydwaj kierowcy trafili do szpitala – mówił Bartosz Wilk z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W bardzo ciężkim stanie jest kierowca forda mondeo. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce, musieli rozcinać blachy auta, aby mężczyznę wyciągnąć z zakleszczonego samochodu. Jak nas poinformował pan Łukasz, jeden z naszych Czytelników, na miejscu zdarzenia, oprócz policji, pracowały trzy wozy strażackie.

Policja kierowała kierowców na objazd przez ulice Karola Wojtyły i Kwiatkowskiego. Al. Sikorskiego była zablokowana do godz. 17:20. W tej chwili nie ma już utrudnień.

(ak, wb)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama