Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w podrzeszowskiej Boguchwale na drodze krajowej nr 19, gdzie w poniedziałek po południu doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 15:00. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że mieszkaniec Sosnowca, który kierował fordem, jechał w kierunku Lutoryża. Chcąc skręcić w lewo, zatrzymał się, by przepuścić samochody jadące z przeciwka.

– Za fordem z kolei zatrzymał się volkswagen golf, którym kierował mieszkaniec Iwonicza Zdroju. Gdy oba samochody stały, w tył golfa uderzył seat ibiza, kierowany przez mieszkańca powiatu strzyżowskiego – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Po tym, jak seat uderzył w VW, golf został przesunięty i uderzył w forda. W wypadku ranna została pasażerka VW, która z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierowcy wszystkich trzech aut byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci.

Przez około dwie godziny na DK 19 były utrudnienia, zablokowany był pas w kierunku Babicy.  Utrudnienia zakończyły się przed 17:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Takiego buractwa pełno jezdzi takie kompleksy po starym woznicy.W domu sie nie udaje,w pracy tez nie ogólnie zycie do dupy to na drodze sobie odbijaja tam przez chwile sa krolami do czasu jak siebie albo kogos nie zabiją.Na drodze pełno takich frustratów zyciowych

  2. korzystajac z okazji chciałbym pozdrowic pewnego hama z reno scenik RZE….. a ktory to uparł się ze na S19 z trzeciego pasa go nie wyprzedze i już .I sie mu udało swiadomie podciagając, doprowadzajac mnie do hamowania przed wysepką .jego stary siwy głupi łeb acz uśmiechnięty ze szczescia mnie rozwaił nie mniej jego białoglowa równie wiekowa z usmiechem godnym reklamy corega tabs.Masz durny pajacu szczescie ze kamerka tego twojego wyczynu nie uchwyciła

Comments are closed.