Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w podrzeszowskiej Boguchwale na drodze krajowej nr 19, gdzie w poniedziałek po południu doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 15:00. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że mieszkaniec Sosnowca, który kierował fordem, jechał w kierunku Lutoryża. Chcąc skręcić w lewo, zatrzymał się, by przepuścić samochody jadące z przeciwka.

– Za fordem z kolei zatrzymał się volkswagen golf, którym kierował mieszkaniec Iwonicza Zdroju. Gdy oba samochody stały, w tył golfa uderzył seat ibiza, kierowany przez mieszkańca powiatu strzyżowskiego – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Po tym, jak seat uderzył w VW, golf został przesunięty i uderzył w forda. W wypadku ranna została pasażerka VW, która z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierowcy wszystkich trzech aut byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Przez około dwie godziny na DK 19 były utrudnienia, zablokowany był pas w kierunku Babicy.  Utrudnienia zakończyły się przed 17:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama