Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku w Dąbrowie k. Rzeszowa na drodze krajowej nr 94, do którego doszło w Boże Narodzenie (25 grudnia). 

Wypadek wydarzył się po godz. 20:00 na terenie gminy Świlcza. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 35-letni kierowca volkswagena polo jechał DK 94 w kierunku Rzeszowa. 

– Nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył citroena, którym kierowała 40-letnia kobieta – mówi kom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W wyniku zderzenia, do szpitala na badania przewieziono dwóch pasażerów citroena oraz kierowcę VW. Kierująca citroenem była trzeźwa, a od kierowcy polo pobrano krew do badań. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają rzeszowscy policjanci.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W ciągu dwóch ostatnich dni (wigilia i Boże Narodzenie) na Podkarpaciu doszło do pięciu wypadków, w których rannych zostało 8 osób, na szczęście nikt nie zginął, policjanci zatrzymali 13 nietrzeźwych kierowców.

W Boże Narodzenie doszło też do wypadku w podprzeworskim Majdanie Sieniawskim. Po godz. 16:00 volkswagen golf zderzył się z hondą. W wypadku ucierpiały dwie osoby: 19-letnia kierująca VW i 26-letnia pasażerka hondy.  

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama