Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek po południu w centrum Rzeszowa. Poszkodowana to 21-letnia mieszkanka Łańcuta.

Do wypadku doszło ok. godz. 15:00 na skrzyżowaniu alei Cieplińskiego z ulicą Sokoła.

– 25-letnia mieszkanka Rzeszowa, która kierowała skodą, jechała lewym skrajnym pasem ruchu w kierunku ronda Dmowskiego. Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 21-letnią mieszkankę Łańcuta, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – mówi Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Uczestniczki wypadku były trzeźwe. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

11 KOMENTARZE

  1. Przyjmuję Twoją narrację – Krótko jesteś większym skurwysyn.em iż ustawa PiSowska przewiduje. Piling mózgu jest Ci nie potrzebny, gdyż jest on gładki ja lustro. Cudowna znajomość anatomii zwierząt świadczy o korzeniach przenno-buraczanych. Napij się zwykłej wody i nie wdychaj zapachu własnego smrodu to może zobaczysz rzeczywistość.

  2. ..Alan… widzialem wypadek i jakos wszystkie samochodu potrafily sie zatrzymac i przepuscic piesza tylko ostatnia Pani od Skody jakos nie zauwazyla… ze samochody obok z jakiegos powodu sie zatrzymuja…trzeba byc obiektywnym !;)

  3. Pani Komunistko PESCU wiemy ze każdego złodzieja w tym kraju gryzie ze już żaden Komuch nic nie zadziała… i szuka sensacji, lecz prawda jest taka ze guwniarze wychodzą na pasy nie patrząc się na ulicę. lecz w zasranego smartphon-a ze słuchawkami na uszach. Miałem podobny przypadek i szczyniuch jeszcze potrafił torba uderzyć w moje auto, choć powinien ukleknac i się pomodlić ze żyje bo trafił na takiego co jeździ z przepisową prędkością i omskna się o zapewne połamane kikuty. A jak już to tam są kamery i jak sprawa jest nie jasna prokurator je analizuje. POZDRAWIAM Wszystkich Komuchów i życzę wam 700zl emerytury może wtedy nie opłacicie neta i przestaniecie się udzielać. ..

  4. swoje żarty,poglądy itp. to opowiadaj przy rozrzucaniu gnoju po polu,podczas prac w oborze ,popatrz koniowi pod ogon i poszukaj sku…… u siebie w genach a teraz wyp…. bo trzeba w chlewiku posprzątać samo się nie zrobi

  5. Jak można w kilku słowach okazać się prawdziwym skurwys..nem. Jeżeli nie rozumiesz tekstu, aluzji podszytej humorem politycznym, to współczuje. Życzyć komuś aby jego dziecko wpadło pod samochód to tragedia. Życzę Tobie i twoim dzieciom dużo zdrowia i szczęścia i aby nikt nim nie życzył niczego złego.

  6. celowo napisałem twoją ksywę z małej litery bo jesteś cienki jak cyk komara .Zobacz czy cie nie ma na marszu parzących sie inaczej.Bez odbioru kołtunie może kiedyś twój bachor wpadnie pod auto wtedy zobaczymy jaki jesteś kozak z miodem w uszach.

  7. Dobre brawo. I co teraz?
    Jeżeli do kogoś się zwracasz, to z DUŻEJ litery. Zwrot “ty” również z DUŻEJ litery. Mało istotne jest, czy szanujesz mnie i moje poglądy, ortografia tego nie zna. Kto wypadł na klepisko?

Comments are closed.