Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

8-letni chłopiec został ranny w zderzeniu czterech samochodów na alei Piłsudskiego w Rzeszowie.

Do wypadku doszło we wtorek, 9 maja, o godz. 8:00 na wysokości placu Wolności w kierunku Łańcuta. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na al. Piłsudskiego zderzyły się 4 samochody osobowe – volvo, volkswagen, opel i BMW.

– Jedna osoba została poszkodowana – poinformowała asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Jak się okazało, 23-lenia mieszkanka powiatu łańcuckiego, która kierowała volvo, jadąc lewym pasem al. Piłsudskiego w kierunku ulicy Lwowskiej, najechała na tył opla, którym kierowała 39-latka z Rzeszowa.

– Siłą uderzenia, opel uderzył w BMW, który kierował 37-latek. BMW zaś uderzyło w volkswagena. Kierowca VW odjechał z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policjantów – mówi rzecznik Żuk.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W wypadku ranny został 8-letni chłopiec, który był pasażerem opla. Dziecko trafiło do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca VW nie jest poszukiwany przez policjantów. – Odjechał, bo mu się spieszyło, mamy z nim kontakt – mówią policjanci.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia. Lewy pas ruchu był całkowicie zablokowany przez kilka godzin. Utrudnienia zakończyły się o godz. 10:50. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama