Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w podrzeszowskiej Jasionce. Kierowca opla zderzył się z autobusem MKS.

Do wypadku doszło ok. godz. 7:10 niedaleko lotniska na łączniku między Jasionką a Rudną.

– Kierujący toyotą corrola jechał od lotniska w kierunku centrum. Na łuku drogi wyprzedzał autobus MKS linii 225. Toyota zderzyła się z jadącym z naprzeciwka oplem. 20-letni mieszkaniec Sokołowa Małopolskiego, który kierował oplem, uderzył w autobus i wjechał do rowu. 20-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala – mówi Adam Szeląg z rzeszowskiej policji.

Autobusem podróżował jeden pasażer. Nic mu się nie stało. W miejscu, gdzie doszło do wypadku, ruch odbywa się wahadłowo. Policja przewiduje, że utrudnienia potrwają jeszcze około pół godziny.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. Kiedy powstanie tam “droga lotniskowa i ronda przy wjeździe z dawnej 19 na drogę na lotnisko. Podobnie ze zjazdem z S-19 aby skręcić w lewo na stara 19 w kierunku lotniska, trzeba niekiedy b. długo czekać. Tam konieczne rondo lub inna droga ze zjazdu z ekspresówki do drogi na lotnisko. No i dwupasmówka od granic miasta Rzeszowa do Jasionki!!!. Podobnie dwupasmówka od Warszawskiej w Rzeszowie do ronda na lotnisko (2+2)

Comments are closed.