Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

30-letnia mieszkanka Rzeszowa została ranna w wyniku zderzenia trzech pojazdów, do którego doszło we wtorek w podrzeszowskiej Kielnarowej (gm. Tyczyn).

Wypadek wydarzył się ok. godz. 8:15. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 26-letni kierowca iveco (mieszkaniec Rzeszowa) jechał w kierunku Dynowa. Na skrzyżowaniu najechał na tył seata, którym kierował 37-letni mieszkaniec Rzeszowa. Seat w tym czasie zatrzymał się, kierowca zamierzał skręcić w lewo. 

– W wyniku zderzenia, seat przemieścił się na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z drugim seatem, jadącym z przeciwnego kierunku. Tym seatem kierował 32-letni mieszkaniec gminy Tyczyn. W wypadku ranna została 30-letnia pasażerka pierwszego seata – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Przez kilkadziesiąt minut był utrudnienia w ruchu. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Z twojej wypowiedzi raczej widać jak Cie wychowali.. nie wiesz czym jest ironia to najlepiej nabluzgac ? Mieszkałem w wielu większych miastach od twojej pseudometropolii i nigdy nie dzieliłem ich na tych „wieśniaków” czy miastowych . Takich jak ty nazywam prosto „prostakiem czy chamem” .

  2. Hoho, wyczuwam hejt zakompleksionego mieszkańca który pochodzi z dziury zabitej deskami, który chciałby mieszkać w mieście a nie może, sory ale tak to wygląda wiesniaczku…

  3. Mieszkaniec Rzeszowa? Hoho. Gdzie sa Ci zakompleksieni forumowicze co przy każdym wypadku wspominają o rejestracji samochodu ? No tak widza i słyszą to co jest dla nich wygodne.

  4. A co z dzisiejszą stłuczką, którą spowodował dzisiaj po godzinie 8 kierowca linii 12, wyjeżdżając z ulicy Kwiatkowskiego na Powstańców Warszawy?

Comments are closed.