Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News

Jedna osoba została ranna w zderzeniu trzech samochodów, do którego doszło w środę po południu w Krasnem niedaleko Rzeszowa. 

Wypadek wydarzył się po godz. 16:00 na drodze krajowej nr 94 na wysokości hipermarkecie „Auchan”. „Ogromny korek” – napisał do nas Kuba, Czytelnik Rzeszów News. 

St. asp. Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie mówi, że w wypadku uczestniczyły trzy auta. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 71-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, który kierował hondą, wyjeżdżał z Malawy w kierunku Rzeszowa.

– Prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu renault, 43-letniemu mieszkańcowi powiatu łańcuckiego, który jechał w kierunku Łańcuta – relacjonuje st. asp. Dominika Kopeć.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W wyniku zderzeniu obu pojazdów, renault wyrzuciło na przeciwny pas, gdzie zderzyło się z volkswagenem, którym kierował 63-letni mieszkaniec Rzeszowa, także jadący w kierunku Rzeszowa. W wypadku ranny został kierowca VW, który trafił do szpitala. 

– Wszyscy kierowcy byli trzeźwi – dodaje Dominika Kopeć. Przez prawie trzy godziny na DK 94 były utrudnienia, jeden pas w kierunku Rzeszowa był zablokowany, ruchem kierowali policjanci. Utrudnienia zakończyły się o 19:00.

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama