Zdjęcie: Facebook.com / Strzyżów998
Reklama

Ok. godz. 15:30 zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej nr 19 w Połomii w powiecie strzyżowskim, gdzie w piątek przed południem zderzyły się trzy auta.

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie poinformowała, że w piątek ok. godz. 11:30 na krajowej „19” w Połomii w gminie Niebylec doszło do zderzenia trzech samochodów, co doprowadziło do całkowitego zablokowania drogi.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadąca w kierunku Barwinka 59-letnia kierująca oplem meriva (mieszkanka Rzeszowa) zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z fiatem doblo, którym kierował 50-latek z Rzeszowa.

W wyniku zderzenia, opel odbił się od fiata i uderzył w citroena berlingo, który także jechał w kierunku Barwinka. W wypadku ranne zostały dwie osoby: kierujący oplem i fiatem. Na miejsce zdarzenia ściągnięto śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Przez ponad cztery godziny były utrudnienia na DK19, droga była zablokowana, policjanci organizowali objazdy dla ciężarówek przez Babicę, Strzyżów, dalej na Żyznów i Lutczę, dla osobówek – drogami lokalnymi. 

– Utrudnienia zakończyły się ok. 15:30 – poinformował nas po południu podkom. Piotr Niemiec ze strzyżowskiej policji.  

Zdjęcie: Facebook.com / Strzyżów998
Zdjęcie: Facebook.com / Strzyżów998

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama