Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News
Reklama

27-letnia mieszkanka Głogowa Małopolskiego trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło w piątek rano na drodze krajowej nr 9 w podrzeszowskiej Rudnej Małej.

Wypadek wydarzył się ok. godz. 8:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 73-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego, która kierowała hondą, wyjeżdżała z prywatnej posesji na krajową “9”. 

– Nie ustąpiła pierwszeństwa jadącej od Głogowa Małopolskiego w stronę Rzeszowa kierującej citroenem 27-letniej kobiecie. Kierująca citroenem, chcąc uniknąć zderzenia z hondą, wykonała manewr w wyniku czego straciła panowanie nad samochodem, zjechała z drogi i uderzyła w ogrodzenie posesji – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

W wypadku ranna została 27-latka, którą przewieziono do szpitala. Obie kierujące były trzeźwe. Na DK nr 9 nie ma już utrudnień w ruchu.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Takim babciom to juz dawno powinno sie odebrać prawo jazdy młoda kobieta o mało nie zginęła bo 73 latka pcha się na drogę wymuszając pierwszeństwo i do tego ucieka z miejsca wypadku po czym przychodzi na nogach i nie przyznaje się ze to ona jest sprawcą dobrze że po jakimś czasie jednak zdecydowała się odezwać. …

Comments are closed.