Zdjęcie: Policja.pl

Trzy osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej. Na drodze nie ma już utrudnień w ruchu.

„Orientujecie się może, co się dzieje na ul. Warszawskiej? Czemu jest wyłączona część z ruchu i pilnuje tam policja?” – pytał pan Bartosz, Czytelnik Rzeszów News.

Adam Szeląg z rzeszowskiej policji mówi, że na ulicy Warszawskiej ok. godz. 10:30 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

– 55-letni kierujący renault clio jechał ulicą Warszawską w kierunku Rzeszowa. Na skrzyżowaniu z ulicą Ujejskiego zawracał. Prawdopodobnie nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 81-letniemu kierującemu fordem fiesta, który prawym pasem ruchu jechał w kierunku Głogowa Młp. – mówi Szeląg.

Doszło do zderzenia obu pojazdów. Trzy osoby zostały ranne: kierowcy obu pojazdów (byli trzeźwi) i pasażerka forda.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na drodze przez kilka godzin były utrudnienia. Zablokowany był ruch od ronda Jana Pawła II do ul. Gen. Maczka. Na miejscu ruchem kierowali policjanci, wyznaczali objazdy przez ul. Lubelską, a potem przez al. Wyzwolenia.

W wyniki zderzeniu pojazdów doszło także do wycieku płynów z samochodów. Służby musiały zneutralizować plamy. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 13:00.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama