Wypadek w Rzeszowie. Kierująca fiatem punto potrąciła rowerzystkę [ZDJĘCIA]

20
Reklama

Dwie kobiety zostały przewiezione do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło w sobotę wieczorem na ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie.

 

Informacje o wypadku otrzymaliśmy od Czytelników Rzeszów News. Dominika Kopeć z podkarpackiej policji mówi, że do zdarzenia doszło ok. godz. 20:30.

– 66-letnia mieszkanka Rzeszowa, która kierowała fiatem punto, jechała ul. Kwiatkowskiego w kierunku al. Powstańców Warszawy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta potrąciła 38-letnią mieszkankę Rzeszowa, która rowerem jechała w tym samym kierunku. Kierująca fiatem zjechała z drogi, uderzyła w ogrodzenie posesji i punto przewróciło się na dach – mówi Dominika Kopeć. 

W wyniku zderzenia obie kobiety zostały ranne, przewieziono je do szpitala. Kobiety były trzeźwe. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci. Na miejscu zdarzenia były także dwa zastępy straży pożarnej i 9 strażaków. 

Z relacji świadków wynika, że rowerzystka jechała rowerem po chodniku i w pewnym momencie zjechała z chodnika wprost pod samochód. – Kierowca, aby ograniczyć skutki wypadku, szarpnął kierownicą, uderzając w krawężnik, a później w ogrodzenie – twierdzą świadkowie zdarzenia.

Przez kilka godzin ulica Kwiatkowskiego był całkowicie zablokowana. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.