Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności popołudniowego wypadku przy ul. Trembeckiego w Rzeszowie. Kierująca hyundaiem wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zderzenia z 26-letnim motocyklistą.

[Not a valid template]

 

O wypadku, do którego doszło ok. godz. 16:30 w okolicach firmy Bać-Pol, poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. – Motocykl uderzył w hyundaia – napisał pan Waldemar.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, były również załogi karetki pogotowia ratunkowego oraz strażacy. – Nie ma ofiar śmiertelnych – słyszeliśmy na razie od rzeszowskich policjantów.

– Motocyklista został przewieziony do szpitala – dodaje Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 39-letnia kobieta, która kierowała hyundaiem, jechała od ul. Lubelskiej w kierunku ul. Trembeckiego.

– Skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście, który jechał z przeciwnego kierunku. Kobieta doprowadziła do zderzenia pojazdów – mówią policjanci z rzeszowskiej drogówki.

Motocyklem kierował 26-letni mieszkaniec Nowego Borku koło Rzeszowa. Mężczyzna prawdopodobnie doznał złamania ręki. Kierująca hyundaiem to mieszkanka Rzeszowa. Była trzeźwa.

Na drodze, gdzie doszło do wypadku, przez 2,5 godziny były utrudnienia w ruchu. Od 19:00 ruch odbywa się już płynnie.

(ram, kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama