Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

72-letni rowerzysta trafił do szpitala w wyniku zderzenia z mitsubishi, do którego doszło w sobotę w południe na alei Armii Krajowej w Rzeszowie. 

Informacje o wypadku otrzymaliśmy od Czytelników Rzeszów News. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu alei Armii Krajowej i Powstańców Warszawy w kierunku al. Rejtana. 

“Zablokowany jeden pas w kierunku al. Rejtana i jeden na obwodnicy. Duże utrudnienia w ruchu, zakorkowana al. Sikorskiego oraz Powstańców Warszawy od Tesco w kierunku szpitala” – przekazywał nam pan Bartosz.

Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie mówi, że do wypadku doszło tuż przed godz. 12:00.

– 40-letni kierowca mitsubishi, jadąc od al. Sikorskiego, skręcając w prawo w al. Armii Krajowej potrącił przejeżdżającego przejazdem rowerowym 72-letniego mężczyznę. Rowerzysta trafił do szpitala – przekazał Bartosz Wilk.

Utrudnienia w ruchu zakończyły się ok. 14:30. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

11 KOMENTARZE

 1. BRAWO.
  JEŻDŻĘ SAMOCHODEM I ROWEREM.
  POPIERAM DROGA JEST DLA WSZYSTKICH UZTKOWNIKÓW.
  CWANIAK DŁUGO NIE POCWANIAKUJE.

 2. Badania dla wsxystkich kierowców jak dla nas 20 lekarzy+badania psychotechniczne na czas reakcji refleks widzenie spostrzegawczość podzielnosc uwagi itd itp. I polowa idiotów których cofziennie spotykam na ulicy traci kwity. Tyle w temacie pozdrawiam Zawodowy Driver.

 3. Miasto jest dla ludzi, nie dla samochodów! Droga jest dla wszystkich pojazdów – także dla rowerów czy furmanek! Jak tego nie akceptujesz to wypad ze swoim bolidem na autostradę! Jeśli nie wiesz co oznacza czerwone światło i tzw. zielona strzałka, to lepiej zezłomuj swój wehikuł, aby nikogo nie narażać na utratę życia czy zdrowia!

 4. Włosy jeżą się na głowie co wyprawiają kierowcy. Pytam się kto siada za tę kierownicę IDIOCI ???? Czy “szanownym” kierowcą jakaś wiedza po zdaniu na prawko została??? Co dzieje się z ludźmi jak przekręcą kluczyki w stacyjce??? SZOK !!!!! 90% BURACTWA!!!!!!!!!

 5. Jeżdżo tymi autami jak idioci… Rowerzysci tez swiete krowy…. Olaboga co to sie wyprawia na tych ulicach. Ciekawe kiedy ten wariat z budziwoja co to jeździ srebrnym suwem z napisem fer.ud… do rowu wjedzie, bo to tyko kwestia czasu jest.

Comments are closed.