Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Staszica z Zofii Chrzanowskiej w Rzeszowie. Trzy osoby zostały ranne. 

Do wypadku doszło przed godz. 15:30.

– Kierowca opla corsa jechał od ulicy Staszica w kierunku ul. Zofii Chrzanowskiej. Nie zatrzymał się przed znakiem „stop” i wymusił pierwszeństwo przejazdu, doprowadzając do zderzenia z citroenem berlingo – mówią policjanci z rzeszowskiej drogówki.

Siła uderzyła była na tyle duża, że citroen został zepchnięty z drogi i uderzył w prawidłowo zaparkowane renault. – Do szpitala przewieziono trzy osoby: kierowców opla i citroena oraz kilkuletnie dziecko, które były pasażerem corsy. Kierowcy byli trzeźwi – dodają funkcjonariusze.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Miałeś szczęście że 800 metrów jechał prosto.
    A co powiesz o typie w Audi który na wąskiej drodze wyprzedza przy prędkości (mojej) 70 km/h i skręca po 60m????
    To są porąbani, niedowartościowani frustraci, kupują 20 letnie rzęchy z Niemiec i szaleją nimi po lokalnych drogach.
    Pies im buzie lizał jak zabiją samych siebie, mała strata. Ale szkoda innych którzy przez takich “geniuszy” mogą stracić życie.

  2. Ludzie opamiętajcie się jeździcie jak poje….y. Dzisiaj wyprzedzam lewym pasem na S19 w kier. Sokołowa (120 maksymalnie -10 błąd licznika), siedzi łysek w golfie ciśnie za mną na zderzaku, wzrok drapieżny z zaciśniętymi zębami a za 800 metrów zjeżdża w prawo na A4 ?! pojeb…… z pomyleniem.

Comments are closed.