Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w poniedziałek na skrzyżowaniu ul. Zawiszy Czarnego z ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Dwa pasy w kierunku Boguchwały są już odblokowane.

O wypadku, do którego doszło ok. godz. 9:00, poinformował nas pan Piotr, Czytelnik Rzeszów News.

„Renault wymusiło pierwszeństwo na kierowcy VW. Dwa pasy w kierunku ul. Podkarpackiej zablokowane. Na miejscu policja, dwie karetki. Skręt z obwodnicy w kierunku Podkarpackiej zakorkowany” – napisał pan Piotr.

Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, mówi, że ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy iż 25-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował taksówką marki Renault Scenic, wyjeżdżał z ul. Zawiszy Czarnego.

– Na skrzyżowaniu z ul. Dąbrowskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi passatowi, którym kierował 30-letni mieszkaniec Nowej Sarzyny. W wyniku zderzenia, renault zjechało na pas dla lewoskrętu i tam zderzyło się z drugim passatem, którym kierował 27-letni mieszkaniec Rzeszowa – przekazuje nam Adam Szeląg.

W wypadku ranny został 48-letni pasażer renault. To mieszkaniec Kalisza. Do ok. godz. 12:00 były utrudnienia w ruchu, dwa pasy w kierunku Boguchwały były zablokowane.

Kierowcy byli trzeźwi.

(ram, ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama