Wypadek w Rzeszowie z udziałem czterech samochodów. Koniec utrudnień

2
Reklama

Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia czterech samochodów na ulicy Warszawskiej w Rzeszowie. 

 

Do wypadku doszło w czwartek około godz. 7:00. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 58-letni mieszkaniec Dębicy, który kierował renault master, jechał lewym pasem ruchu ul. Warszawskiej w kierunku centrum Rzeszowa.

– Na wysokości skrzyżowania z ulicą Staromiejskiej, renault najechało na tył KIA, którą kierował 50-letni mieszkaniec Rzeszowa. Siłą uderzenia KIA najechała na tył opla, kierowanego przez 28-letnią mieszkankę powiatu kolbuszowskiego, a opel z kolei uderzył w tył volkswagena, którym kierował 45-latek z Rzeszowa – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Wszystkie samochody, biorące udział w wypadku, czekały na zmianę świateł sygnalizacji. Początkowo policja podawała, że w wyniku zderzenia jedna osoba została ranna –  kierowca renault, który trafił do szpitala. Okazało się, że do szpitala przewieziono jeszcze jedną osobę – kierowcę KIA. – Kierowcy, uczestniczący w wypadku, byli trzeźwi – dodaje Szeląg.

Przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu. Zablokowany był lewy pas do jazdy na wprost i pas dla lewoskrętu w kierunku ulicy Staromiejskiej. Utrudnienia zakończyły się po godz. 11:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Nie wiem dlaczego drogowcy nie zrobią dłuższego zjazdu z Warszawskiej w kierunku Staromiejskiej? Toż to prosi się o wypadek; sznur aut blokujących lewy pas. Nikt tego nie widzi?

Comments are closed.