Cztery osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem w Rzeszowie. Dokładnie okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. 

O wypadku na ul. Okulickiego poinformowali nas internauci. „Zderzyły się trzy samochody. Policja na miejscu” – napisali Czytelnicy Rzeszów News.

Policja potwierdza, że do wypadku doszło ok. godz. 18:30. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 21-letnia kierująca volkswagenem golfem podczas skrętu w lewo w kierunku sklepu sieci Kaufland nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla, który jechał ul. Okulickiego w kierunku al. Wyzwolenia.

– Doszło do zderzenia pojazdów. Siła uderzenia była tak duża, że volkswagen uderzył jeszcze w renault, którego kierowca oczekiwał na wyjazd z parkingu sklepu Kaufland. W wypadku ranne zostały cztery osoby: kierująca i pasażer volkswagena oraz dwóch pasażerów opla: 44-letnia kobieta i 15-letni chłopak – mówią policjanci drogówki z rzeszowskiej komendy.

Do godz. 21:20 były utrudnienia w ruchu. Prawy pas w kierunku al. Wyzwolenia był zablokowany. W tej chwili droga jest już przejedna.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama