Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Rzeszowie przy ulicy Podkarpackiej.

– Do wypadku doszło przed godz. 9:00 na wjeździe do Rzeszowa od strony Boguchwały. Zderzyło się pięć samochodów osobowych, trzy osoby zostały ranne, przewieziono je do szpitala. Na drodze w miejscu wypadku występują niewielkie utrudnienia w ruchu – mówiła Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy kierowali ruchem. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, do zderzenia doprowadził kierowca volvo CX 60.

– Najechał na tył opla vectra. Siłą uderzenia, opel uderzył w tył citroena C2, a citroen uderzył w toyotę corrolla. Ta z kolei uderzyła w tył fiata 500. Do szpitala przewieziono dwóch kierowców: mężczyznę (50-latka z citroena) i kobietę oraz 70-letnią obywatelkę Litwy, która była pasażerką toyoty – mówią nam rzeszowscy policjanci.

Policjanci ustalają przyczyny zderzenia. – Najprawdopodobniej kierowca volvo nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze lub jechał zbyt blisko poprzedzającego go pojazdu i w efekcie doszło do wypadku na zasadzie domina – dodają funkcjonariusze.

Na drodze nie ma już utrudnień w ruchu.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: