Reklama

Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenia pięciu samochodów na ulicy Podkarpackiej w Rzeszowie. Doszło też do wypadku w Kamieniu w powiecie rzeszowskim. W zderzeniu trzech pojazdów dwie osoby zostały ranne.

„Napiszcie proszę o wypadku na ul. Podkarpackie, bo 1,5 h stoję w korku na ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Poinformujcie ludzi o objazdach” – napisała do nas ok. godz. 17:00 pani Ewa, Czytelniczka Rzeszów News.

Policja potwierdza, że do wypadku doszło ok. godz. 14:50. 37-letni kierowca subaru, wyjeżdżając z ul. Zawiszy Czarnego, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy audi. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Pchnięte audi uderzyło w jadącego środkowym pasem mercedesa, który z kolei uderzył w dwa samochody: forda i opla, których kierowcy czekali na możliwość skrętu w ulicę Poznańską.

– W wyniku wypadku niegroźnych obrażeń doznał kierowca mercedesa. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – poinformowała nas Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.  Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu subaru.

Cały pas ruchu w kierunku Boguchwały przez kilka godzin był zablokowany.

Dwie osoby ranne

Około godz. 17:00 doszło do kolejnego wypadku, tym razem w Kamieniu w powiecie rzeszowskim. W zderzeniu trzech pojazdów ranne zostały dwie osoby.

Droga krajowa nr 19 była zablokowana przez ponad dwie godziny. Policja  dla samochodów osobowych wyznaczała objazdy przez miejscowości Kamień – Podlesie i Krzywą Wieś. Ciężarówki musiały czekać na odblokowanie drogi.

Policja apeluje do kierowców o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków. – Padający mokry śnieg powoduje, że jezdnie są bardzo śliskie – przypomina Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: