Zdjęcie: Jakub / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia audi z hondą, do którego doszło w czwartek na ulicy ks. Jałowego w Rzeszowie.

Wypadek wydarzył się ok. godz. 10:00. Z ustaleń policjantów wynika, że 68-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował audi, wyjeżdżał z ulicy Towarnickiego. Gdy skręcał w lewo w ul. ks. Jałowego, zderzył się z hondą, kierowaną przez 30-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. 

– W wypadku ranny został kierowca hondy. Przewieziono go do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi – mówi Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Funkcjonariusze zakończyli już pracę na ul. ks. Jałowego. Po 12:00 zakończyły się utrudnienia w ruchu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

16 KOMENTARZE

 1. To nie ja pisałem ta odpowiedź, ktoś się podszywa.
  A do “Gość”: chłopie, spuść trochę ciśnienia. Ja tylko napisałem “RKL oraz RBR i wszystko jasne”, a ty piszesz o obrażaniu Ciebie i twojej rodziny?! Nie ja mam manię większości, jako wielki Rzeszowianin, tylko Ty kompleks mniejszości. Może faktycznie będzie zdrowiej, jak wrócisz do siebie i pooddychasz głęboko świeżym powietrzem.
  Mimo spiny, życzę jednak miłego dnia!

 2. A ile jest takich rodowitych rzeszowiaków spod bloku, z 3 paskami na dresie w bmw którzy robią dokładnie to samo… Jakie znaczenie ma tutaj miejsce zamieszkania. Jedynie próba podbicia swojej niskiej samooceny że “ja to jestem z dużego miasta, jestem kimś nie to co te wieśniaki”

 3. Wy wszyscy w RKL – macie zgrowie powietrze ….. Kiedyś jakiś pajac na “waszych blachach ” szukał frajera wyjechał z bocznej drogi pod sam nos więc go opierdzielilem elektronicznym opierdalaczem ( jeb po klaksonie ) to potem idiota całą drogę do Rzeszowa rozpędzał się do około 100 i po hamulcach i tak całą drogę mniej więcej od radarów odcinkowych . Bardzo mądry ale jak wspomniałem ” świeżego ” powietrza się owdychał do tego ciepło było to mózgowie się przegrzało …

 4. Skoro bezpodstawnie obrażasz mnie, moją rodzinę i znajomych, to co mam ci brawo bić?
  Świat byłby o wiele piękniejszy bez takich buraków.
  Swoją samoocenę musisz podnosić obrażając innych?

 5. Coś mi się wydaje, że powiedzenie “uderz w stół, a nożyce się odezwą” ma tutaj zastosowanie 😉 I dlatego “Gość” taki oburzony 😉

 6. Za to jak RZ spowoduje to wina sił z kosmosu i wszystkiego innego, ale nie tych wspaniałych, bezblednych kierowców z krainy wspaniałości jaką jest stolica imitacji, co nie?

Comments are closed.