Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Dwie osoby, w tym 2-letnia dziewczynka, trafiły do szpitala w wyniku zderzenia BMW z nissanem x-trail przy ulicy Warszawskiej w Rzeszowie.

Do wypadku doszło w czwartek ok. 9:40. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że jadący ulicą Warszawską od strony Głogowa Małopolskiego 20-letni kierowca BMW (mieszkaniec Rzeszowa) w kierunku centrum miasta, stracił panowanie nad samochodem. 

– Zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się z nissanem x-trail. Po zderzeniu, BMW wjechało do rowu. W wypadku ranne zostały dwie osoby z BMW: 24-letnia pasażerka i 2-letnia dziewczynka – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.  

Kobietę i dziecko przewieziono do szpitala. Policjanci nie mają informacji, by obrażenia poszkodowanych zagrażały ich życiu. Nissanem kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu sanockiego. Wiozła dziecko. Im na szczęście nic się nie stało. Kierujący byli trzeźwi.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Przez kilka godzin były utrudnienia na ulicy Warszawskiej, zablokowany był pas w kierunku Głogowa Młp. Utrudnienia zakończyły tuż po 12:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama