Reklama

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu czterech samochodów, do którego doszło ok. godz. 14:30 w Rzeszowie. Przez prawie trzy godziny były potężne korki.

[Not a valid template]

 

O wypadku, do którego doszło na ul. Krakowskiej, poinformował nas pan Konrad. Od niego otrzymaliśmy także zdjęcia z miejsca zdarzenia. – Wypadek na wysokości restauracji Per Tutti przed Shellem. Potężne korki w stronę centrum – napisał do Rzeszów News pan Konrad.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy i policja. – Doszło do zderzenia czterech samochodów, jedna osoba została ranna. Jeden pas w kierunku Rzeszowa jest nieczynny – mówił Grzegorz Potyrała z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Jak wynika z ustaleń policji, 21-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, jadąc oplem astra prawym pasem ruchu w kierunku centrum miasta, najechał na tył suzuki maruti, którym kierowała 85-letnia kobieta. Siłą uderzenia suzuki najechało na skodę fabię, która z kolei uderzyła w jadącego przed nią opla astrę.

Według policji, w wypadku ucierpiała kierująca suzuki i pasażer. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Prawy pas ruchu w kierunku centrum Rzeszowa w okolicach jednostki wojskowej był zablokowany. Ruch odbywa się jednym pasem. Utrudnienia trwały do godz. 17:00. – Ruch odbywa się już normalnie – powiedział kom. Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

(ak, sl)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: