Zdjęcie: Pani Agnieszka / Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba została ranna wyniku zderzenia volkswagena bora z oplem corsa na skrzyżowaniu alei Wyzwolenia z ulicą Lubelską w Rzeszowie.

Do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 15:00. – Kierowca opla, jadąc ul. Gen. Maczka, skręcając w ul. Lubelską nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z VW bora. Ranny kierowca VW trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi – poinformowała nas Anna Klee z podkarpackiej policji. 

Przed ponad 2,5 godziny były utrudnienia w ruchu. Lewy pas w kierunku Jasionki i lewoskręt w kierunku al. Wyzwolenia były zablokowane. Utrudnienia zakończyły się po 17:30. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

8 KOMENTARZE

  1. Nie żadna strzałka tylko zapala się światło zielone dla skrętu w lewo i to kilka sekund wcześniej niż dla jadących na wprost. Nie ma strzałek dla lewoskrętu. Mało tego niekiedy jadąc na proste i mając pierwszeństwo ludzie pukaja w głowę nie wiedząc, że dla jadących na wprost też jest zielone i to oni powinni przepuścić pojazd. Codziennie jeżdżę tamtędy miejscowi wiedzą ale jak widzę obce rejestracje zawsze zwalniam abym mógł wyhamować w razie gdyby ktoś wymusił pierwszeństwo.

  2. Oferuję konsultację prawną w związku z uzyskaniem odszkodowania. Poszkodowanego kierowce lub jego rodzinę proszę o kontakt pod numer: 531 230 828

  3. Zielone kółko nie oznacza ruchu bezkolizyjnego! Tylko zielona strzałka kierunkowa (nie warunkowa) oznacza ruch bezkolizyjny. Ludzie douczcie się bo strach na drogę wyjeżdżać!

  4. Dokładnie tak, patrząc do kodeksu drogowego zielone kółko czy zielona strzałka oznacza ruch BEZKOLIZYJNY a w tym przydatku tak nie jest.

  5. Tam pokazuje się zielona strzałka w lewo i jednocześnie jadą z naprzeciwka od Wyzowlenia, bo też mają zielone. Powinni coś z tym zrobić, bo to skrzyżowanie zagraża bezpieczeństwu i życiu.

Comments are closed.