Zdjęcie: Pani Agnieszka / Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba została ranna wyniku zderzenia volkswagena bora z oplem corsa na skrzyżowaniu alei Wyzwolenia z ulicą Lubelską w Rzeszowie.

Do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 15:00. – Kierowca opla, jadąc ul. Gen. Maczka, skręcając w ul. Lubelską nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z VW bora. Ranny kierowca VW trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi – poinformowała nas Anna Klee z podkarpackiej policji. 

Przed ponad 2,5 godziny były utrudnienia w ruchu. Lewy pas w kierunku Jasionki i lewoskręt w kierunku al. Wyzwolenia były zablokowane. Utrudnienia zakończyły się po 17:30. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

8 KOMENTARZE

  1. Tam pokazuje się zielona strzałka w lewo i jednocześnie jadą z naprzeciwka od Wyzowlenia, bo też mają zielone. Powinni coś z tym zrobić, bo to skrzyżowanie zagraża bezpieczeństwu i życiu.

    • Nie żadna strzałka tylko zapala się światło zielone dla skrętu w lewo i to kilka sekund wcześniej niż dla jadących na wprost. Nie ma strzałek dla lewoskrętu. Mało tego niekiedy jadąc na proste i mając pierwszeństwo ludzie pukaja w głowę nie wiedząc, że dla jadących na wprost też jest zielone i to oni powinni przepuścić pojazd. Codziennie jeżdżę tamtędy miejscowi wiedzą ale jak widzę obce rejestracje zawsze zwalniam abym mógł wyhamować w razie gdyby ktoś wymusił pierwszeństwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ