Reklama

Dwie osoby, w tym 5-letni chłopiec, zostali ranni w niedzielnym wypadku przy ul. Odrzykońskiej w Rzeszowie. Policja twierdzi, że do zderzenia dwóch samochodów doprowadziła 30-letnia kobieta. 

[Not a valid template]

 

O wypadku poinformował nas pan Kamil, Czytelnik Rzeszów News, który przesłał nam zdjęcia z miejsca zdarzenia.

„Pogotowie zabrało dziecko do szpitala. Ul. Odrzykońska to boczna droga ulicy Brzozowskiej na osiedlu spółdzielni mieszkaniowej Projektant” – napisał pan Kamil.

Na miejscu zdarzenia aktualnie pracowali policjanci, byli też strażacy oraz ekipy pogotowia ratunkowego. Policjanci mówią nam, że o wypadku zostali poinformowani o godz. 13:52.

– 30-letnia kobieta, która kierowała fiatem seicento, na wysokości bloku nr 1 przy ul. Brzozowskiej skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 27-letniemu kierującemu renault clio – mówią nam policjanci z rzeszowskiej drogówki.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W wyniku zderzenia samochodów, dwie osoby zostały ranne: 5-letni chłopiec, który był pasażerem fiata, oraz 21-letnia pasażerka renault. Chłopiec i 21-latka trafili do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie.

Zarówno kierująca fiatem, jak i kierowca renault byli trzeźwi.

(ram, ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama